S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači.

Úvod » Dotykové vypínače » Dotykový vypínač LIVOLO - radenie č.1 (zlatý)


        

Dotykový vypínač LIVOLO - radenie č.1 (zlatý)

Vypínač pre ovládanie jedného svetelného okruhu z jedného miesta - jednopáčkový č.1

 

Číslo produktu: VL-C701-13
Farba: ZLATÁ
Funkcia: RADENIE Č.1
Napájanie: 230 VAC
Výrobca: LIVOLO
Rámik: 1-rámik

  Popis produktu

Dotykový vypínač LIVOLO radenie č.1 je určený na ovládanie jedného svietidla resp. jedného svetelného okruhu z jedného miesta. Tetnto druh vypínača sa štandardne označuje ako radenie č.1 resp. len ako č.1 a používa sa na ovládanie osvetlenia v miestnostiach, kde sa vyžaduje vypínač na ovládanie osvetlenia napr. pri vstupných dverách, ktoré sú jediné v celej miestnosti (napr. kúpeľňa, špajza, sklad a pod.).

Dotykový vypínač LIVOLO umožňuje moderné ovládanie osvetlenia jednoduchým dotykom na sklenenej ploche. Keďže sklo je výborný izolant, dotykové vypínače LIVOLO sú výnimočne bezpečné a je možné ich bezpečne ovládať aj s mokrými rukami. Kapacitná dotyková plocha reaguje vysoko spoľahlivo a okamžite. Dotykový sklenený panel (rámik) je vyrobený z kaleného skla a disponuje extrémne dlhou životnosťou.

Jemné modré podsvietenie zabezpečí, že Váš vypínač nájdete aj v úplnej tme. V prípade aktivácie vypínača a zapnutia osvetlenia, vypínač zmení farbu podsvietenia na červenú. Túto funkciu oceníte najmä v prípade, že ovládate osvetlenie za plnými (nepresklenými) dverami a bez otvorenia dverí by ste nezistili, či sa v danej miestnosti svieti, alebo nie. Červené podsvietenie dáva jasný signál, že vypínač je aktívny tzn. v zopnutom stave a osvetlenie svieti.

 

Technické parametre

Rozmery: 80 x 80 x 40 mm
Napájacie napätie: AC 110 - 250 V / 50 - 60 Hz
Maximálny prúd: 5A
Maximálna záťaž: 1000W
Pohotovostná spotreba: max. 0,1 mA
Pracovné prostredie: teplota -30°C / + 70°C max. RH 95%
Životnosť (počet cyklov): 100.000 cyklov MTBF
Farebné podsvietenie: modrá farba
Farebné prevedenie skla: zlatá GOLD
Kód výrobcu: VL-C701-13
Výrobca: LIVOLO INTERNATIONAL ELECTRIC LIMITED (CN)

 

Schéma zapojenia

Dotykový vypínač LIVOLO - schéma zapojenia