Tento web využíva cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NAJPREDÁVANEJŠIE

Cena 23,90 EUR (586,27 CZK)
skladom
Cena 33,66 EUR (825,68 CZK)
skladom
Cena 8,54 EUR (209,49 CZK)
skladom

Veľkoobchod
Veľkoobchodná spolupráca

1. Komu je ponuka veľkoobchodnej spolupráce určená?

 1. veľkoobchodnú spoluprácu ponúkame záujemcom o odber produktov značky LIVOLO a kompatibilných produktov z našej ponuky na základe individuálneho posúdenia žiadateľa.

 

2. Základné predpoklady pre zahájenie veľkoobchodnej spolupráce:

 1. žiadateľ vykonáva podnikateľskú činnosť v oblasti predaja, dodávok, subdodávok, alebo montáže elektroinštalačného materiálu
 2. žiadateľ prevádzkuje kamennú predajňu, prípadne elektronický obchod (tzv. e-shop) s elektroinštalačným materiálom

 

3. Veľkoobchodným partnerom ponúkame:

 1. bezplatné poradenstvo v oblasti správneho výberu, inštalácie a uvedenia do prevádzky (v prípade záujmu zaškolíme, ukážeme a vysvetlíme ako správne nainštalovať dotykové vypínače a príslušenstvo LIVOLO)
 2. garancie výmeny, doplnenia a vrátenia tovaru z realizovaných zákaziek (umožňujeme vrátenie, výmenu ako aj doplnenie materiálov pri zmenách na realizovaných zákazkách)
 3. plná záruka na všetky komponenty aj pre podnikateľské subjekty (záruka poskytnutá koncovým zákazníkom sa vzťahuje aj na veľkoobchodných partnerov)
 4. zvýhodnené podmienky nákupu a dodania produktov z našej ponuky. (registrovaný partner nakupuje za zvýhodnených cenových podmienok, ktoré sú závislé na dosiahnutých obratoch)
 5. od veľkoobchodných partnerov nevyžadujeme žiadne minimálne odbery, žiadne minimálne obraty, žiadne registračné poplatky.
 6. pre veľkoobchodnú spoluprácu nevyžadujeme žiadne zmluvy ani písomné dohody

 

4. Postup registrácie ochodného partnera:

 1. pre získanie statusu obchodné partnera je nutné vykonať registráciu na internetový portál www.livolo.sk
 2. prosím venujte zvýšenú pozornosť správnemu vyplneniu všetkých fakturačných a adresných údajov
 3. po registrácii Vám bude doručený e-mail s potvrdením registrácie. Zatiaľ máte prístup iba ako štandardný zákazník.
 4. následne nám prosím napíšte na e-mailovú adresu info(a)livolo.sk krátku informáciu so žiadosťou o veľkoobchodnú spoluprácu (napr. krátky text "mám záujem o veľkoobchodnú spoluprácu")
 5. po kontrole Vašich údajov a Vašej podnikateľskej činnosti Vás do 24-48 hod. budeme informovať o výsledku posúdenia Vašej žiadosti
 6. v prípade kladného posúdenia sa Vám v našom elektronickom obchode zobrazia Vaše veľkoobchodné ceny aj so zohľadnenou zľavou.

 

5. Posúdenie žiadateľa o veľkoobchodnú spoluprácu:

 1. základným predpokladom na našich partnerov je, aby to boli obchodné spoločnosti, živnostníci a malý podnikatelia z oblasti dodávok a montáže elektroinštalačných komponentov.
 2. vyhradzujeme si právo nepriznať status veľkoobchodného partnera pre obchodné spoločnosti a podnikateľov, ktorý jednoznačne nepreukážu činnosti z požadovanej oblasti a to aj bez udania dôvodu.
 3. na základe individuálneho posúdenia si vyhradzujeme právo ukončenia veľkoobchodnej spolupráce s partnermi, ktorí porušujú pravidlá slušného obchodovania a svojimi aktivitami poškodzujú meno značky LIVOLO a poškodzujú dobré meno spoločnosti LIVOLO s.r.o.
 4. status veľkoobchodného partnera nie je žiadnym spôsobom nárokovateľný a spoločnosť LIVOLO s.r.o. si vyhradzuje právo zrušiť veľkoobchodné partnerstvo na základe vlastného uváženia aj bez udania dôvodu.
 5. veľkoobchodný partner sa zaväzuje rešpektovať cenovú politiku predaja produktov LIVOLO a zároveň rešpektovať výrobcom definované odporúčané MO koncové ceny v prípade tvorby vlastných cenníkov a web prezentácií, e-shopov, prípadne iných verejne dostupných dokumentov s uvedenými cenami jednotlivých komponentov.

 

6. Platobné a dodacie podmienky:

 1. každý obchodný partner môže využívať štandardné platobné a prepravné možnosti, ktoré ponúka náš internetový obchod
 2. platby kartou - cez platobnú bránu
 3. platby prevodom - cez platobnú bránu
 4. platby na dobierku - platba kuriérovi kartou, alebo v hotovosti
 5. platby na faktúru poskytujeme výhradne overeným partnerom na základe individuálnej dohody
 6. zvýhodnené prepravné podmienky pre všetky nákupy
 7. zákazníci z členských štátov EÚ majú možnosť nákupu oslobodeného od DPH

 

7. Autoimport XML:

 1. pre overených partnerov poskytneme bezplatne XML feed produktov pre automatický import a aktualizáciu produktov.
 2. pripravujeme generovanie XML dát ohľadom aktuálnych skladových zásob, ktoré Vám budú vždy aktuálne k dispozícii. Predpokladané spustenie v 2Q/2021.

 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom veľkoobchodnej spolupráce nás môžete kontakotvať osobne, písomne, e-mailom, alebo telefonicky na základe údajov, ktoré nájdete uvedené na stránke KONTAKT.