S cieľom uľahčiť užívateľom používať naše webové stránky využívame cookies. Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači.

O nás
O nás

Vitajte na stránkach LIVOLO SLOVENSKO

Naša spoločnosť sa od roku 2011 venuje distribúcii a servisu kompletného sortimentu dotykových vypínačov a príslušenstva LIVOLO. Sme špecialisti zameraní výhradne na výrobky LIVOLO a z toho dôvodu dokážeme zabezpečiť a realizovať aj neštandardné požiadavky našich klientov. Z našej ponuky si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. 

Spoločnosť LIVOLO s.r.o. je od roku 2017 výhradným zmluvným partnerom výrobcu LIVOLO a zabezpečuje veľkoobchodnú a maloobchodnú distribúciu na území Slovenskej republiky. Ak ste predajca, montážna firma, alebo elektrikár, neváhajte nás kontaktovať s požiadavkou na veľkoobchodnú spoluprácu. 

Nakupovať u nás je zábava!
V prípade, že máte akékoľvek otázky, alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našich stránok, e-mailom, prípadne telefonicky, a radi Vám poskytneme všetky potrebné informácie ku kompletnému sortimentu LIVOLO.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

 

Produkty LIVOLO môžete zakúpiť v internetovom obchode

www.dotykovyvypinac.sk